Onze binnendienst

Ons team

Ons team is samengesteld uit goed opgeleide Nederlandse chauffeurs. Al onze chauffeurs spreken minimaal Nederlands, Duits en Engels. Al onze chauffeurs voldoen aan de Code-95 eis. Onze chauffeurs worden ondersteund door een deskundig binnendienst-team:

Hans Van kan

Hans Van kan

Managing Director

hans@vdhcargo.com
+31 43 4079282

René van der Heijden

René van der Heijden

Adviseur

rene@vdhcargo.com
+31 43 4079284

Frank Driessen

Frank Driessen

Senior Planner

frank@vdhcargo.com
planning@vdhcargo.com
+31 43 4079288

Nils Kosten

Nils Kosten

Senior Planner

nils@vdhcargo.com
planning@vdhcargo.com
+31 43 4079288

Marcel Cremers

Marcel Cremers

Planner

marcel@vdhcargo.com
planning@vdhcargo.com
+31 43 407 9288

Patrick Fricker

Patrick Fricker

Financial Director

patrick@vdhcargo.com
+31 43 4079287

Cindy Geraedts-Wiermans

Cindy Geraedts-Wiermans

Administratief Medewerkster

cindy@vdhcargo.com
+31 43 4079283

Marjon Wolff-Schijns

Marjon Wolff-Schijns

Administratief Medewerkster

marjon@vdhcargo.com
+31 43 4079289