Ons team

Ons team

Ons team is samengesteld uit goed opgeleide Nederlandse chauffeurs. Al onze chauffeurs spreken minimaal Nederlands, Duits en Engels. Al onze chauffeurs voldoen aan de Code-95 eis. Onze chauffeurs worden ondersteund door een deskundig binnendienst-team:

Management Team
Hans Van kan

Hans Van kan

Directeur / eigenaar

hans@vdhcargo.com
+31 43 4079282
Patrick Fricker

Patrick Fricker

Manager bedrijfsvoering

patrick@vdhcargo.com
+31 43 4079287
Frank Driessen

Frank Driessen

Manager planning en wagenpark

frank@vdhcargo.com
planning@vdhcargo.com
+31 43 4079288
Nils Kosten

Nils Kosten

Manager planning en vervoer

nils@vdhcargo.com
planning@vdhcargo.com
+31 43 4079288
Ondersteuning
René van der Heijden

René van der Heijden

Adviseur

rene@vdhcargo.com
+31 43 4079284
Marcel Cremers

Marcel Cremers

Assistent Planner

marcel@vdhcargo.com
planning@vdhcargo.com
+31 43 407 9288
Cindy Geraedts-Wiermans

Cindy Geraedts-Wiermans

Facturering

cindy@vdhcargo.com
+31 43 4079283
Marjon Wolff-Schijns

Marjon Wolff-Schijns

Boekhouding

marjon@vdhcargo.com
+31 43 4079289
Maurice Leurs

Maurice Leurs

Loodsmanager

maurice@vdhcargo.com
+31 43 4511215
Sam Nelissen

Sam Nelissen

Stagiair